CLUB NEWS

U petak, 11. maja, održana je Čarter proslava prve godišnjice postojanja kluba. Svečanosti u restoranu "Aero Klub" prisustvovalo je mnoštvo zvanica, članova diplomatskog kora i predstavnika medija. Nj.K.V. Kneginja Jelisaveta je postala Počasni član našeg kluba. Nakom formalnog dela proslave, ostatak večeri protekao je u veoma prijatnoj i prijateljskoj atmosferi.

01

22a


U četvrtak, 23. februara, održana je proslava 107. godišnjice Rotari Internacionala i zajedničke Akcije beogradskih Rotari klubova u hotelu Continental.

Akcija

 

- U sredu, 30. novembra, gost našeg kluba bio je Njegova Ekselencija Toshio Tzunozaki, ambasador Japana. Uvaženi gost je održao predavanje na temu: „ Situacija u Japanu posle 11. Marta 2011. godine “.

RCBV-Ambasador-Japana

 

- DG Vesna Baltezarević i ADG Svetislav Milovanović u poseti Rotary klubu Beograd Vračar, 14. septembra 2011. godine.

7

 

- Primopredaja dužnosti izmedju odlazećeg i sadašnjeg Predsednika Rotary Kluba Beograd Vračar Darka Reljića, održana je 1. jula 2011. godine u restoranu "Aero Klub" u Beogradu.

5

6

 

- Čarter ceremonija kluba održana je u petak, 8. aprila 2011. godine. Svečanost u restoranu "Aero Klub" okupila je više od 300 zvanica iz Srbije i inostranstva. Među gostima je viđeno mnogo poznatih imena iz sveta nauke i kulture, članova diplomatskog kora, predstavnika medija, kao i mnoštvo drugih gostiju i prijatelja. Ceremonija je protekla u prijatnoj atmosferi, uz program koji je na kraju večeri nagrađen velikim aplauzom.

1

4

 

- Klub je čarterovan 24. novembra 2010

Carter